Yazılım Çözümlerimiz

Yemeksis.com olarak restoran işletmelerinin paket teslimat satış hacimlerini ölçeklendirmek için yenilikçi, kullanımı kolay ve birbiri ile tam entegre yazılım modülleri geliştirdik.

Bu modüllerin kullanımı sonucu işletmeler yemek kalitesinden ödün vermeden kolay bir şekilde satışlarını katlayabilir duruma gelebiliyor.

Aşağıdaki bölümde bir restoran işletmesinin paket satış süreci otomasyonu için geliştirdiğimiz modüllerin açıklaması bulunmaktadır:

I – KURYE OTOMASYONU

Kurye otomasyonu, paket teslimatını gercekleştirecek personelin kullanacağı yazılım modülü şeklinde geliştirilmiş ve gerçek zamanlı konum bilgisini ve ulaşım süreleri gösteren ve restorana ulaşım, paket kabul, paket teslim sürecini baştan sona kayda alan ve yöneten bir AppStore ve Google Play uygulamasıdır.

Yemeksis Kurye uygulamasının örnek görselleri:

II – MUTFAK OTOMASYONU

Mutfak otomasyonu, restoranın mutfağında çalışan personelin satış kanallarından gelen siparişlerin hazırlanma sürecini, teslimat personeli ile koordinasyonu ve menu ürün müsaitliği gibi bilgilerin kolay ve etkili bir biçimde yönetilmesini sağlamaktadır.

Yemeksis Mutfak uygulamasinin örnek görselleri: